Шульгинський ліцей
 
Шульгинський ліцей Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області

Новини


15 черв. 2021
Відпустки: що потрібно знати педагогічним працівникам
Кожен працівник, який перебуває у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, має право на оплачувану відпустку, яку може використати на власний розсуд – для відновлення працездатності, зміцнення здоров’я, виховання дітей, задоволення власних життєво важливих потреб та інтересів тощо. Служба освітнього омбудсмена підготувала юридичне роз’яснення щодо відпусток працівників закладів освіти.

3 січ. 2021
Освітян включено до пріоритетних груп вакцинації від COVID-19
Визначено дев’ять пріоритетних груп, які першими зможуть отримати вакцину від COVID-19

3 січ. 2021
Електронний шкільний журнал
Як відомо, наприкінці грудня в Україні була презентована державна система електронних класних журналів для шкіл Electronic Journal.

Всі новини

 

Поряд із традиційними формами роботи значне місце за результативністю має шкільне самоврядування.

 

Мета учнівського самоврядування:

 • спонукати учнів до ініціативності, самостійності в прийнятті рішень;
 • розвивати комунікативні здібності учнів, здатність працювати у команді;
 • навчити жити дітей за демократичними принципами;
 • виховувати громадсько-активну особистість.      
Керує учнівським самоврядуванням Президент школи, якому підпорядкований Кабінет Міністрів.  До складу Кабінету  Міністрів входять:
 • прем’єр-міністр;
 • міністри.
Кабінет Міністрів школи:
 • вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод учнів;
 • організує позакласну роботу учнів;
 • контролює чергування учнів по школі.
Президент школи та міністри в кінці навчального року визначають найактивніший клас школи та найактивніших учнів і нагороджують їх грамотами.
 
Міністерства сформовані з метою організації та впровадження в життя всіх напрямків виховної роботи.
 • Міністерство освіти сприяє вдосконаленню навчальної діяльності учнів, проведенню предметних олімпіад, інтелектуальних змагань, організовує тематичні дні.
 • Міністерство фізкультури та спорту організовує спортивні змагання з різних видів спорту, проводить агітаційну роботу серед учнів про роботу спортивних секцій. Проводить шкільні Спартакіади, козацькі розваги, веселі старти. Проводить Дні Здоров'я, акції проти куріння і наркотиків.
 • Міністерство засобів масової інформації забезпечує інформаційні потреби школи, висвітлює події про шкільні новини, підсумки змагань, конкурсів, випускає тематичні та святкові програми, проводить опитування серед учнів з різних питань і висвітлює дані в шкільній газеті.
 • Міністерство культури сприяє духовному й естетичному розвитку учнів, вивченню народних звичаїв, традицій, спонукає до розкриття творчих здібностей і талантів учнів, дотриманню норм моральної поведінки, зовнішній вигляд учнів. Організовує дозвілля учнів: вечори відпочинку, свята, виставки, зустрічі.
 • Міністерство з питань дисципліни й порядку контролює чергування учнів по школі, дотримання правил поведінки, правил для учнів школи.
 • Міністерство соціальної політики організовує допомогу учням школи, організація вшанування ветеранів війни, ознайомлення з документами про права дитини, участь у проведенні соціологічних, психологічних досліджень, анкетувань, опитувань, проведення агітації за здоровий спосіб життя.
 • Міністерство праці проводить розподіл трудових зон пришкільної ділянки, постійно слідкувати за їх станом, проводити з благоустрою села, проводити ремонт шкільного майна.
 • Міністерство охорони здоров'я проводить роботу по здоровому способу життя, попередженню захворюваності.
 • Міністерство з питань сім'ї та молоді проводить роботу по оздоровленню учнів, зайнятості учнів по мікрорайонах, профорієнтаційну роботу.   
    
Школа працює над проблемою належного ставлення батьків до виховання дітей. У цьому допомагають члени батьківського активу, проводиться батьківський всеобуч спеціалістами. Це відбувається і на загально шкільних батьківських зборах. І на засіданнях Ради з профілактики  правопорушень, при зустрічі з психологом, на засіданнях піклувальної ради в сільській раді, проведенні індивідуальних зустрічей із заступником директора з виховної роботи. Батьківський комітет входить до піклувальної ради та ради школи. Вони допомагають у проведенні ремонту школи, вихованні учнів, покращенні матеріальної бази школи.

 


Президент дитячої республіки «Червоні вітрила»

Пащенко Вадим, учень 11 класу

 

З першого класу Вадим навчається на високому рівні.  Постійно бере участь у різноманітних конкурсах, шкільних і районних предметних олімпіадах. Активно займається  спортом, тому що вважає, що спорт - це здоров’я, сила, спосіб самовираження.

У житті керується девізом:  "Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!”

 


Прем’єр-міністр

Зінченко  Єгор, учень 9 класу

 

 Доброзичливий, щирий, активний, енергійний учень. Навчається на високому рівні,  залюбки вивчає  інформатику,  англійську мову. Любить грати у  футбол, займається хореографією.

Користується девізом : «Більше діла – менше слів!»    


Міністр освіти

Костиря Аліна, учениця 11 класу

 

Дуже активна,  старанна, комунікабельна  та відповідальна  дівчина; самокритична, уміє розраховувати свої сили, прагне до успіху, першості.

  Ії девіз: «Людина така, в яку себе вірить».


Міністр культури

Яноши Анна, учениця 9 класу

 

  З першого класу Анна - активна, дружелюбна, чуйна дівчина. Вона вміє організовувати людей навколо спільної справи.


Міністр  праці

Луганський Віталій, учень 9 класу

 

Доброзичливий, щирий хлопець, активний, енергійний учень, Віталій є незамінним помічником вчителям, гарним товаришем ровесникам. Він   працьовитий.


Міністр фізкультури та спорту

Калашник Дмитро, учень 10 класу

 

  З першого класу Дмитро активно займається  спортом, тому що вважає, що спорт - це здоров’я, сила, спосіб самовираження.

  Дмитро є учасником шкільної команди з футболу, яка неодноразово займала призові місця  в  районних та обласних  змаганнях.

 Його  девіз : «В здоровому тілі здоровий дух!»


Міністр   охорони здоров’я

Зайцева Дарина,   учениця 9 класу

 

  Активна, творча, здібна дівчина, учасниця багатьох шкільних та районних конкурсів. Дарина брала участь у складі загіну «Медекстрим».

 Девіз: "Здоров”я народу - багатство країни”


Міністр соціальної політики

Пшеничний Олександр, учень 10 класу

 

  Доброзичливий, щирий хлопець, активний, енергійний учень. Він цікавиться історією, правознавством. Активно займається спортом, любить футбол.


 

Міністр з питань  засобів масової інформації

Логвіненко Микола,  учень 10 класу

 

Микола щирий, відкритий хлопець, чудово малює. Він був лауреатом багатьох  шкільних та районних конкурсів.

У житті керується девізом:  " Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!”

 


Міністр дисципліни та порядку

Солодуха Анастасія, учениця 11 класу

 

  Анастасія активна, цілеспрямована, наполеглива у досягненні мети. Її цікавить спорт, займається пауерліфтінгом. У вільний час любить фотографувати.  Друзі, спілкування – це те, що найбільше подобається Насті.

Її  девіз : «Досяхне успіху лише наполегливий та дисциплінований!»      


Міністр з питань сім’ї  та молоді

Шевченко Дарина, учениця 11 класу

 

Спритна, активна дівчина. Приймає участь у шкільних олімпіадах. Має здібність до навчання.   Ії девіз завжди такий: «Більше діла, менше слів”.