Шульгинський ліцей
 
Шульгинський ліцей Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області

Новини


3 січ. 2021
Освітян включено до пріоритетних груп вакцинації від COVID-19
Визначено дев’ять пріоритетних груп, які першими зможуть отримати вакцину від COVID-19

3 січ. 2021
Електронний шкільний журнал
Як відомо, наприкінці грудня в Україні була презентована державна система електронних класних журналів для шкіл Electronic Journal.

17 груд. 2020
МОН рекомендує оголосити канікули у школах під час локдауну
Відомство рекомендує школам розглянути можливість оголошення канікул з 8 до 24 січня

Всі новини

Освітян включено до пріоритетних груп вакцинації від COVID-19

3 січ. 2021
Визначено дев’ять пріоритетних груп, які першими зможуть отримати вакцину від COVID-19

Працівників освітньої сфери включено до однієї з дев’яти пріоритетних груп, які зможуть отримати можливість вакцинації проти COVID-19 одними з найперших.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, коментуючи ухвалення Дорожньої карти з проведення масової вакцинації, що відбудеться в Україні у 2021-2022 роках.

Пріоритетні групи осіб для вакцинації визначені на основі рекомендацій українських експертів та низки міжнародних організацій.

Відповідно до Дорожньої карти вакцинації, першими вакцину отримують медичні працівники, військовослужбовці, працівники соціальної сфери та особи, які проживають у закладах із надання довгострокового догляду та підтримки, та працівники таких закладів.

Наступними групами пріоритетної вакцинації проти COVID-19 стануть люди віком від 60 років, працівники критично важливих структур державної безпеки та працівники сфери освіти.

Після цього будуть вакциновані люди віком від 18 до 59 років із супутніми захворюваннями, особи, які перебувають в місцях обмеження волі, та працівники місць обмеження волі.

Вакцинація проти COVID-19 відбуватиметься виключно добровільно.

«Такої масштабної вакцинації Україна ще не проводила. Хочу наголосити, що вона буде добровільною. Держава повинна запропонувати можливість вакцинації, це і буде зроблено, а люди визначатимуться. Зі свого боку МОЗ наполегливо радить пройти вакцинацію проти COVID-19», — заявив міністр охорони здоров’я.

Планується, що багаторівнева кампанія з вакцинації проти COVID-19 охопить щонайменше 50% населення країни.

Максим Степанов висловив сподівання, що вакцинація розпочнеться у лютому 2021 року. Водночас терміни можуть незначно зсунутися, що пов'язано з поставкою вакцини.